paździe.20

Kolorowanki do druku dla dzieci

dodano: 20 października 2012 przez kolorowankidodruku


 Czy masz u siebie drukarkę oraz pc? Czy nabywasz swojemu dziecku kolorowanki w sklepie? Czy zastanawiałeś się, że wydatkujesz bez potrzeby pieniądze na to, co możesz posiadać za darmo? Przeczytaj mój krótki artykuł na temat druku kolorowanek w zaciszu swego mieszkania.

Kolorowanki do druku

Współcześnie prawie każdy, kto posiada komputer, posiada także drukarkę. Ceny drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych są współcześnie tak bardzo niskie, iż drukowanie na własne potrzeby jest niezwykle tanie. Taka sytuacja sprzyja również drukowaniu obrazków dla dzieci. W sieci możemy znaleźć setki tysięcy stron z bezpłatnymi kolorowankami do druku, wystarczy poświęcić kilka chwil na znalezienie ciekawej rysowanki, wydrukować i dać za moment maluchowi. Nie jesteśmy już zmuszeni do tego, aby udać się do kiosku, księgarni czy też papierniczego, marnując tak drogocenny czas, ale również też pieniądze. Koszt wydrukowania paru kartek z rysowankami będzie z pewnością kilkukrotnie niższy niż kupienie wydrukowanej rysowanki w sklepie. Nie ma znaczenia, czy posiadamy drukarkę atramentową czy też laserową, cena wydruku będzie z pewnością bardzo opłacalna w zestawieniu do kupna rysowanek w księgarni. Ważnym aspektem jest również to, iż tego typu drukowanie nie narusza praw majątkowych. Właściciele portali, jeżeli udostępniają na własnej stronie malowanki, zawsze udzielają zezwolenia do użytku tzw. domowego, edukacyjnego. Zazwyczaj niedozwolone jest drukowanie oraz użycie w celach komercyjnych, tak też np. jeżeli jesteśmy właścicielami firmy, a w niej koncik dla dzieci klientów, jak to zwykle bywa dla przykładu w warsztatach - to w takiej sytuacji nie będziemy mogli już skorzystać z tego typu obrazków.

Kolorowanki do druku dla dzieci

Tego typu użycie nie jest już prywatnym użytkiem. Niezłą zabawą i pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi jest wspólne poszukiwanie malowanek w sieci. Każdy z domowników może mówić coraz to nowe pomysły na temat poszukiwanych malowanek i wspólna zabawa zaczyna być bardzo rozwojowa. Gdy zaczniemy od wyszukania malowanki z dinozaurem, to po chwili możemy poszukiwać już grafik z motocyklami, a skończymy na wyszukiwaniu jakiegoś bohatera bajki. Ważną kwestią jest również jakość malowanek, które drukujemy, gdyż zwykle są to obrazki zapisane w formacie png lub gif, czyli formaty skompresowane i ich jakość może być bardzo niska. Polecanym źródłem są rysowanki zapisane w formacie pdf, który daje wydruk w jakości jakiej używają profesjonalne drukarnie. Słabym ogniwem może pozostać tu jedynie nasza drukarka.


photo
Kolorowanki dla dzieci do druku: Kolorowanki dla dzieci do druku Zdjęcie pochodzi z notki Kolorowanki do druku dla dzieci


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy